Koszyk jest pusty

Geberit Uniflex Ścienny zestaw odpływowy 50 cm 111.743.00.1

numer katalogowy: 111.743.00.1
Geberit
760,00 zł cena katalogowa: 1109.00 zł
promocja
Dostępność: W magazynie Koszt wysyłki: od 25,00 zł - Kurier
dostawa 24h
0 (0 opinii)
Gwarancja: 24 miesiące

Opis produktu:

Natryski z dnem na poziomie posadzki są teraz bardzo popularne. Jednak odpływ wody zamontowany w posadzce natrysku często uznawany jest za „ciało obce”. Jego montaż jest rownież dość wymagający podczas instalacji. Gama nowych elementow do budowy natryskow firmy Geberit zawiera ścienny odpływ natryskowy. Elementy te mogą być montowane i wspołpracować z innymi wypróbowanymi i sprawdzonymi w praktyce elementami systemów instalacyjnych Geberit.

 

 

Do kompletowania z elementem wykańczającym

 

 

 

Zastosowanie

 • Do zastosowania wewnątrz budynków
 • Do odprowadzania wody z natrysków o płaskim dnie
 • Do zastosowania z uszczelnieniami warstwowymi
 • Do montażu w ścianie masywnej

Charakterystyka

 • Minimalna wysokość jastrychu 90 mm
 • Poziom izolacji z możliwością dopasowania do 15 mm
 • Możliwa grubość płytek ceramicznych od 6–26 mm
 • Element montażowy o regulowanej wysokości
 • Poziom izolacji do wolnego od naprężeń uszczelnienia
 • Zintegrowana płyta montażowa o regulowanej głębokości do baterii ściennych i podtynkowych
 • Wpust o przepustowości 0,85 l/s
 • Wkładka syfonowa, wyjmowana do czyszczenia
 • Przyłącze odprowadzania ścieków, po lewej stronie, prawej stronie lub z przodu pośrodku
 • Możliwość adaptacji do narożnego elementu montażowego
 • Samonośny
 • Zawiera środek ogniochronny HBCD (hexabromcyclododecan CAS: 25637-99-4, 3194-55-6)

Dane Techniczne:

Seria Uniflex
Długość odpływu 50cm

Materiały dodatkowe:

Geberit - 10 lat prawdziwej gwarancji

Co oznacza „prawdziwa gwarancja” Geberit?

Gwarancją objęte są wszystkie części produktu.

Geberit gwarantuje nie tylko stabilność ramy i szczelność zbiornika, bo tych rzeczy gwarantować nie trzeba. Prawidłowo wyprodukowana, odpowiednio zabezpieczona antykorozyjnie rama oraz zbiornik wykonany jako jednolita struktura zachowają swoje właściwości przez co najmniej 50 lat. O prawdziwej jakości produktu świadczy długość gwarancji na zawory (napełniający i spustowy), ale także na uszczelki i wszystkie drobne elementy. Do produkcji spłuczek i stelaży Geberit używa najlepszych materiałów, a produkcja odbywa się pod ciągłą kontrolą. Dlatego dziesięcioletnia gwarancja Geberit obejmuje wszystkie części stelaża i spłuczki, a także elementy przyłączeniowe.

Serwis urządzeń jest w okresie gwarancyjnym bezpłatny.

Gwarancja Geberit oznacza, że w ciągu 10 lat od dnia zakupu nie tylko wadliwe części zostaną bezpłatnie wymienione, ale również dojazd i praca serwisu będą bezpłatne.

Do dyspozycji klientów jest odpowiednio duża sieć serwisowa.

Geberit dysponuje siecią 20 punktów serwisowych na terenie całego kraju. Gwarantuje to użytkownikom, że ewentualna naprawa zostanie dokonana naprawdę niezwłocznie.

Do dyspozycji klientów jest odpowiednio duża sieć doradztwa technicznego.

Ewentualne wątpliwości i pytania, a także problemy występujące podczas montażu znajdą natychmiastowe rozwiązanie nie tylko dzięki specjalistom zatrudnionym w biurze Geberit, ale także dzięki prawie 30 doradcom technicznym pracującym na terenie całej Polski.

Gwarancja potwierdzona jest kartą gwarancyjną.

Geberit nie musi ukrywać warunków gwarancji, ponieważ nie ma tam żadnych "kruczków", ani warunków "zapisanych drobną czcionką". Dlatego do dyspozycji handlowców jest karta gwarancyjna, która potwierdza długość i kompletność gwarancji. Jeżeli jednak klient takiej karty dla już zakupionego stelaża nie uzyskał, to też nie ma problemu. Nasz serwis honoruje wszystkie uprawnienia klienta także na podstawie dowodu zakupu.

Dla każdego produktu zapewniona jest dostępność części zamiennych.

Dostępność części zamiennych przez cały czas okresu gwarancyjnego nie stanowi w Gebericie problemu. Geberit gwarantuje bowiem na całym świecie 25-letni okres dostępności części zamiennych.

Wiarygodność

Historia firmy Geberit trwa nieprzerwanie już ponad 130 lat. Koncern ma swoje oddziały i fabryki na terenie całej Europy, w USA, Chinach. Jest notowany na giełdzie w Zurichu, a wartość jego akcji rośnie. Geberit jest wiarygodnym partnerem dla klientów również w innych częściach świata - na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Australii i Oceanii. Na rynku polskim firma działa od ponad 10 lat. I nie jest to obecność polegająca tylko na sprzedawaniu produktów. Geberit zainwestował w Polsce poważne środki na stworzenie centrum szkoleniowo-ekspozycyjnego i nadal inwestuje w szkolenie fachowców z branży instalacyjnej. Polski oddział firmy Geberit zainicjował i finansuje akcję „Za potrzebą do Europy”, dzięki której wyremontowane zostały toalety publiczne w wielu miejscowościach Polski. Geberit już na dobre wrósł w polską ziemię.

Jeśli zatem masz zamiar wykończyć lub wyremontować łazienkę, a cenisz sobie spokój i nie chcesz w niedalekiej przyszłości dopłacać poważnych sum do teoretycznie tańszego produktu:

 • Wybierz produkt o długiej i pełnej gwarancji
 • Żądaj karty gwarancyjnej
 • Sprawdź, co naprawdę producent Ci gwarantuje
 • Sprawdź, jak wygląda sieć serwisowa
 • Sprawdź, jak długo będą dostępne części zamienne
 • Wybierz wiarygodnego partnera.

Geberit - prawdziwe 10 lat prawdziwej gwarancji!

Artykuły

img Czarno-biała łazienkia
Miłośnikom elegancji i ponadczasowego stylu, którego nie ima się zmienność mód, proponujemy łazienkę w czerni i bieli. Takie połączenie pasuje zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń, pozwala natomiast stworzyć niepowtarzalne wnęt...
img Megalazienki internetowym partnerem firmy SanSwiss
Miło nam Państwa powiadomić o uzyskaniu przez sklep Megalazienki tytułu internetowego partnera firmy SanSwiss. Daje to naszym Klientom gwarancję rzetelności obsługi, szybką dostawę, a także pełną gwarancję. Nasi Klienci mogą być pewn...