Masz nietypową łazienkę? Potrzebujesz porady eksperta na temat tego, jak ją urządzić? Może marzy Ci się wanna, a nie wiesz jak ją zmieścić na niedużej powierzchni? Odpowiedzią na te problemy jest szczegółowy wizualizację łazienki.

Wszystkim naszym klientom oferujemy profesjonalną wizualizację łazienki gratis – wystarczy, że zakupią Państwo w naszym sklepie wykorzystany w wizualizacji asortyment. W przeciwnym wypadku należy zapłacić za usługę wizualizacji. Wszystkie projekty wykonuje dla Państwa nasz projektant, który może poszczycić się m. in. pierwszą nagrodą zdobytą w konkursie „Listwy dekoracyjne Excellent w aranżacji”. Wystarczy, że podadzą nam Państwo wymiary swojej łazienki, a nasz projektant wyczaruje na ich podstawie niezwykłą przestrzeń, dostosowaną do Państwa oczekiwań, preferencji oraz założeń funkcjonalnych. Projekty powstają w profesjonalnych programach architektonicznych: CAD Decor i SketchUp. Klient otrzymuje szczegółowy projekt (który umożliwi ekipie remontowej dokładne odwzorowanie wizji projektanta), a także jego wizualizację – co pozwoli wyobrazić sobie efekt końcowy wykonanych prac.

Chcesz zobaczyć nasze projekty? Wejdź w zakładkę „projekty” na naszym blogu

 

Regulamin

Wizualizacje łazienek

 1. Wykonujemy Wizualizację wyłącznie z płytek dostępnych w sprzedaży w naszej ofercie.
 2. Wykonanie Wizualizacji jest usługą wliczoną w cenę zakupionego towaru, dodawaną do zakupu płytek ceramicznych oraz armatury w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłata przez Klienta zadatku (którego wielkość uzależniona jest od wielkości łazienki) na poczet planowanych zakupów lub usługi.
 3. Zadatek wynosi : dla łazienki do 3m2 powierzchni podłogi – 250 PLN, dla łazienki powyżej 3m2 powierzchni podłogi – 400 PLN, dla łazienki powyżej 9m2 powierzchni podłogi – 900 PLN. Za wizualizację samej podłogi 10 PLN/m2. Wpłata zadatku przez Klienta musi nastąpić przed rozpoczęciem Wizualizacji.
 4. W przypadku więcej niż jednej Wizualizacji należy wpłacić oddzielny zadatek na każdą Wizualizację i zarezerwować oddzielny termin dla każdej Wizualizacji
 5. Warunkiem uzyskania zwrotu zadatku jest zakupienie 100 % materiałów (płytek i dekoracji ceramicznych) użytych w Wizualizacji (zestawienie ilości materiałów przygotowanych przez specjalistę ds. Wizualizacji wraz z oryginałem faktury zakupu tych materiałów jest podstawą do zwrotu zadatku).
 6. Przed przystąpieniem do Wizualizacji pomieszczenia Klient zobowiązany jest do dokonania pomiarów łazienki, a także do wybrania konkretnej kolekcji płytek. Za błędy w zestawieniu ilości płytek wynikające z niedokładnych wymiarów pomieszczenia dostarczonych przez Klienta firma Megałazenki nie odpowiada
 7. Zakupu należy dokonać w terminie do 3 miesięcy od wykonania Wizualizacji.
 8. W dniu zakończenia Wizualizacji, firma Megałazienki zobowiązuje się poinformować Klienta o dostępności użytych materiałów. Dokonanie przez Klienta zakupów w późniejszym terminie może spowodować chwilowy brak wyszczególnionego asortymentu. Zaistniała sytuacja nie jest podstawą do zwrotu Klientowi wpłaconego zadatku.
 9. W przypadku gdy płytki, z których powstała Wizualizacja, zostały wycofane z produkcji, oferujemy Klientowi jednorazową korektę Wizualizacji w ramach wpłaconego zadatku.
 10. Wymiary: ogólny pomiar: długości, wysokości, szerokości ścian; wymiary ewentualnych wnęk w ścianach ( odległość wnęki od podłogi oraz odległość od lewego i prawego narożnika ściany, wysokość, szerokość i głębokość wnęki); wymiary okien i drzwi ( odległość od podłogi do parapetu, wysokość i szerokość okna, ewentualnie wysokość i głębokość nadproża okiennego, odległość okna od lewego i prawego narożnika ściany, wysokość i szerokość drzwi); naniesione odległości odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany; skosy sufitów ( wysokość ścianki kolanowej ,długość skosu rzutowana na podłogę , wysokość i szerokość okna połaciowego, głębokość wnęki okna połaciowego; wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy.
 11. W przypadku niezrealizowania zakupów przez Klienta w w/w terminie wpłacony zadatek stanowi zapłatę za usługę Wizualizacji. W przypadku nie stawienia się Klienta na wyznaczony i zarezerwowany termin Wizualizacji wpłacony zadatek stanowi zapłatę wynagrodzenia za Wizualizację.
 12. Usługa Wizualizacji ma na celu pokazanie ogólnej koncepcji ułożenia płytek w pomieszczeniu.
 13. Projektant nie przekazuje klientowi szczegółowych, zwymiarowanych rysunków technicznych pomieszczenia. Wszelkie podane klientowi wymiary są wymiarami ogólnymi (program nie uwzględnia m.in. grubości kleju, grubości płytki, krzywizny ścian.). Przed przystąpieniem do prac wykonawca powinien zweryfikować podanewartości.