Czarne Kabiny Prysznicowe

Kabina prysznicowa  z wyraźnymi, czarnymi elementami to obecnie najpopularniejszy trend w aranżacji łazienek. Kabiny prysznicowe z czarnymi dodatkami polecane są dla osób, które zamierzają urządzić łazienkę w stylu industrialnym lub minimalistycznym. Kabiny posiadają pionowe lub poziome szprosy, co czyni je wyjątkowym i oryginalnym rozwiązaniem do każdego wnętrza. Ujęte w czarne ramy tafle szkła prezentują się niebanalnie i tworzą w salonie kąpielowym wyjątkowy klimat. Proponujemy zaznajomić się z bogatą ofertą naszego sklepu. Asortyment obejmuje kabiny firm Novellini i Ronal-SanSwiss, z wejściem narożnikowym lub z wejściem z jednej strony. Kabiny z drzwiami suwanymi lub otwieranymi wahadłowo. Kabiny z drzwiami ze ścianką stałą, bądź z drzwiami mocowanymi bezpośrednio do ściany. Przystosowane do montażu na brodziku lub posadzce. Strefa kąpielowa, dzięki zastosowaniu kabiny prysznicowej z czarnymi elementami, będzie najważniejszym punktem aranżacji łazienki.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017