O nas

Serdecznie witamy Państwa w naszym sklepie internetowym!

Łazienka jest miejscem w którym spędzamy wiele czasu, zarówno rano jak i wieczorem. To miejsce nie tylko higieny ale także relaksu. Dlatego też warto zaplanować ją nie tylko ładnie i nastrojowo ale również funkcjonalnie.

Sprzedażą wyposażenia łazienek zajmujemy się od 15 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy służyć Państwu profesjonalną obsługą, która z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego klienta. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama artykułów: ceramika sanitarna, baterie, wanny, brodziki, kabiny, stelaże podtynkowe, zlewy, meble i akcesoria łazienkowe oraz technika grzewcza. Produkty te, pochodzą od renomowanych producentów, charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają wymagane gwarancje.

Przywiązujemy niezwykle wysoką wagę do zadowolenia klientów, dlatego staramy się ciągle podnosić jakość obsługi naszych klientów a wszelkie formalności zmniejszyć do minimum.

Dlaczego megalazienki.pl?

  • Posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów sanitarnych,
  • Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół fachowców,
  • Sprawdzamy wszystkie zamówienia pod kątem kompatybilności produktów,
  • Sugerujemy ewentualne zmiany i uzupełnienia
  • Na zamówienie postaramy się dla Państwa sprowadzić nawet najbardziej wyszukany produkt
  • Gwarantujemy bezpieczne zakupy,
  • Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem.
  • Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu wiodących producentów ceramiki i armatury sanitarnej

Zadzwoń, zapytaj! Jeżeli nie znalazłeś produktów które potrzebujesz skontaktuj się z nami a my zdobędziemy je dla Ciebie.

Dzięki otwarciu biur handlowych w Tychach i Wrocławiu zapraszamy do osobistych odwiedzin. Oferujemy profesjonalne doradztwo, fachową obsługę, przygotujemy dla Państwa ofertę cenową jak również rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dane Firmy:

Sklep internetowy, działający pod megalazienki.pl, prowadzony jest przez Megałazienki S.C. Tomasz Wersel, Przemysław Wersel, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej Prezydenta Miasta Tychy pod nr. 22716 i 34511.

Megałazienki S.C. T.Wersel, P.Wersel
ul. Glinczańska 19,
43-100 Tychy
NIP: 646-279-96-15
REGON: 240 759 785

JESZCZE RAZ GORĄCO ZAPRASZAMY !

megalazienki.pl © Company 2017