Zwroty i wymiana towaru

Odstąpienie od umowy

  1. W przypadku odstąpienia od umowy (której można dokonać do 14 dni od otrzymania towaru) zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia w którym klient odstąpił od umowy. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:
    Megałazienki S.C.,  ul. Glinczańska 19, 43-100 Tychy
  2. Zwracany Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak szkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
  3. Ponosisz koszt opakowania i odesłania towaru.
  4. Formularz odstąpienia od umowy znajduje się pod adresem: https://megalazienki.pl/pub/export/formularz_odstapienia_od_umowy.pdf - proszę wypełnij go i dodaj do przesyłki lub wyślij do nas mailem.
  5. Zwrot pieniędzy otrzymasz najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych od zwrotu towaru.

Poniżej dedykowany formularz do wysyłki towaru za pomocą AlleKurier - przesyłki ubezpieczone są tylko do kwot regulaminowych wybieranych przewozników. Jeśli zwracany towar jest o większej wartości niestety musisz poszukać przewoznika w własnym zakresie. 

[BANER-WZ]

Przesyłki gabarytowe możesz wysłać m.in. firmami DHL, Suus, Geis, Schenker.

megalazienki.pl © Company 2017