Zestawy natryskowe, Słuchawki

Niezwykle ważnym elementem każdego natrysku są jego elementy zewnętrzne, urzeczywistniające działanie poprowadzonej instalacji i ostatecznie decydujące o komforcie, jakim jest dla nas prysznic. W naszej ofercie znajdziesz zarówno gotowe zestawy, jak i pojedyncze elementy, które charakteryzuje nie tylko doskonała jakość wykonania i trwałość, ale także estetyka. Dzięki nim codzienny prysznic stanie się prawdziwą przyjemnością zarówno dla ciała, jak i ducha. Nasza oferta to niezwykle funkcjonalne i eleganckie zestawy na drążku w szerokiej gamie kolorystycznej baterii, o różnych kształtach i wielkościach słuchawki. Proponujemy niezwykle funkcjonalne i odporne na chemikalia samodzielne drążki natryskowe, nadające całości finezji i elegancko wykończone zestawy z uchwytem punktowym, wygodne zestawy na brzeg wanny, zapewniające komfort kąpieli słuchawki prysznicowe i gwarantujące ciągły dopływ wody węże prysznicowe. Wśród nich znajdziesz to, czego potrzebuje prysznic, by spełnić Twoje oczekiwania.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017