Drzwi do prysznica

Prysznic coraz częstej zastępuje w domach tradycyjną wannę. To właśnie pod nim większość z nas zaczyna i kończy swój dzień. Dlatego warto zadbać nie tylko o aspekt funkcjonalny, lecz również estetyczny. Ważnym elementem każdej kabiny są drzwi do prysznica. To od nich w dużej mierze zależy wyraz estetyczny całości, a także komfort i poczucie intymności osoby biorącej prysznic. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie propozycje łączące w sobie te wszystkie aspekty. Nasza oferta to przede wszystkim: drzwi do wnęki oraz łączenia ze ścianką boczną, ścianki boczne zarówno wolnostojące, jak i montowane do drzwi, a także same drzwi przesuwne, wahadłowe, harmonijkowe oraz uchylne. Sposób ich otwierania nie jest jedynym kryterium, pod kątem którego możesz dokonać wyboru. Nasza oferta to także bogactwo typów drzwi, kolorów profilu (od złotego, poprzez biel i chrom aż po kolor czarny), sposobów montażu, wzoru szkła oraz posiadanej powłoki ułatwiającej czyszczenie.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017