Drzwi prysznicowe

Prysznic coraz częściej zastępuje w domach tradycyjną wannę. To właśnie pod nim większość z nas zaczyna i kończy swój dzień. Dlatego warto zadbać nie tylko o aspekt funkcjonalny, lecz również estetyczny. Ważnym elementem każdej kabiny są drzwi prysznicowe. Dobrze dobrane drzwi umożliwiają komfortową kąpiel i poczucie intymności osoby biorącej prysznic. Dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie propozycje łączące w sobie te wszystkie aspekty. Proponujemy produkty znanych producentów takich jak Novellini, Ronal-Sanswiss, Kermi czy Radaway. Wszystkie modele drzwi są najwyższej jakości. W bogatej ofercie znajdą Państwo drzwi prysznicowe przesuwne, wahadłowe, uchylne oraz składane. Drzwi do wnęki, łączenia ze ścianką boczną, ścianki boczne zarówno wolnostojące, jak i montowane do drzwi. Sposób ich otwierania nie jest jedynym kryterium, pod którego kątem można dokonać wyboru. Nasza oferta to także bogactwo kolorów. Posiadamy drzwi prysznicowe o profilu w kolorze złotym, białym, czarnym oraz tradycyjnym chromie. Drzwi prysznicowe z nadrukiem na szkle, oraz z powłoką ułatwiającą czyszczenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017