Baterie Retro

Bateria - niby tak prozaiczny element aranżacji wnętrz naszych kuchni czy łazienek, nabiera nowego wymiaru. Szczególnie, gdy styl naszego mieszkania przypomina czasy ubiegłych dekad. Retro to przecież synonim elegancji, komfortu i przepychu. Nie ma więc tu miejsca na szablonowe rozwiązania. I dotyczy to także baterii. Muszą one być połączeniem szlachetnych materiałów z wyjątkową formą. I takie właśnie baterie pragniemy Ci polecić. W naszej ofercie znajdziesz baterie umywalkowe, wannowe, bidetowe, prysznicowe i kuchenne, a także stylizowane deszczownice, zestawy natryskowe oraz kolumny prysznicowe. Urzeknie Cię finezja kształtów przyprawiona szlachetnością mosiądzu, z jakiego baterie zostały wykonane i kolorami złota, chromu, bądź starego złota, pokrywającymi całość. Mamy też coś dla miłośników wyjątkowo eleganckich baterii - możliwość zamówienia wersji z elementami wykonanymi z kryształu Swarovskiego. Dzięki temu baterie staną się pięknym dopełnieniem stylizacji, w dodatku dopełnieniem niezwykle trwałym, służącym przez wiele lat.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017