Wanny

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment nowoczesnych i zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami wanien. Wszystkie modele wanien wyróżniają się wyjątkowo estetycznym wyglądem nawiązującym do klasycznego wzornictwa lub inspirowanym oryginalnymi, atrakcyjnymi pomysłami, jakie można znaleźć w katalogach topowych producentów. Wciąż dużym zainteresowaniem cieszą się wanny prostokątne o różnych rozmiarach, nadające się zarówno do łazienek zaprojektowanych w stylu klasycznym, jak i do nowoczesnych wnętrz pełniących rolę ekskluzywnego pokoju kąpielowego. Doskonały relaks można znaleźć we wnętrzu wanien okrągłych lub owalnych, które dzięki obłym kształtom gwarantują maksymalną wygodę podczas kąpieli. Warto zwrócić uwagę na wanny wolnostojące, które doskonale prezentują się w przestronnych łazienkach ustawione w centralnym miejscu.

Do łazienek o mniejszej przestrzeni warto wybrać asymetryczne lub symetryczne modele narożne, które nie zabierają zbyt dużo miejsca. Awangardowe modele sześciokątne to z kolei propozycja dla osób wymagających, które nie zadowalają się szablonowymi rozwiązaniami. Wspólną cechą oferowanych przez nas sklep wanien jest perfekcyjne wykonanie oraz wysokiej jakości trwałe materiały, łatwe do utrzymania w czystości.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017