Akcesoria łazienkowe

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wachlarz akcesoriów łazienkowych, które stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno dla klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Doskonały wygląd oraz funkcjonalność to cechy, dzięki którym prezentowane przez nas produkty zyskały olbrzymią popularność. Mamy pewność, że chromowane wykończenia dozowników do mydła, mydelniczek, wieszaków na ręczniki, czy uchwytów na papier sprawdzą się w każdej łazience i toalecie. To oczywiście nie koniec, gdyż paleta kolorów naszych produktów jest dużo większa. Znajdują się w niej odcienie złota, mosiądzu, polerowanego niklu oraz czerni jak również akcesoria w stylu retro, nowoczesnym czy klasycznym klasycznym, Taki wybór umożliwia swobodną konfigurację poszczególnych elementów łazienek, które w dzisiejszych czasach potrafią zaskakiwać innowacyjnymi rozwiązaniami. My również podążamy za modą i trendami, dlatego wszystkie punkty oferty są starannie dobrane pod względem prezentacji, jakości wykończenia i bezpieczeństwa. Tworzymy domy klientów i jesteśmy w nich obecni od dawna. Nasze produkty to produkty na lata, a prawidłowe użytkowanie w jeszcze większym stopniu przyczyni się do ich bezproblemowego użytkowania.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017