Łazienka RETRO

Czy łazienka zawsze musi być biała i neutralna? Oczywiście, że nie. Dzisiejsi projektanci wnętrz coraz chętniej skłaniają się ku pomieszczeniom łazienkowym z charakterem. Łazienkom coraz częściej pozwala się na posiadanie własnego stylu. Już nie są po prostu pomieszczeniami, w których dbamy o higienę. Mogą też pełnić funkcję ozdobną. Prezentujemy naszą starannie dobraną kolekcję wyposażenia łazienkowego w stylu retro. Oferujemy wanny wolnostojące, porcelanowe umywalki, baterie prysznicowe przypominające kształtem stare telefony oraz zabudowane i ozdobne kabiny prysznicowe. Główne elementy wyposażenia można uzupełnić drobnymi akcesoriami. Na przykład dozownikiem do mydła w kolorze ośniedziałej miedzi. Oczywiście łazienki retro przydadzą klasy każdemu prywatnemu domowi, ale nasza oferta nie jest skierowana jedynie do klientów indywidualnych. Stylowe łazienki świetnie sprawdzają się również w hotelach. Dzięki nim klient poczuje się jakby wynajmował jedną z komnat pałacu, a to z kolei sprawi, że chętnie wróci, aby spędzić w murach hotelu jeszcze jedną noc.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017