Bidety

Bidet to coraz częściej montowane urządzenie w toaletach. Często przypomina miskę WC, gdyż ma podobny wygląd i wielkość. Najczęściej instaluje się go tuż obok toalety. W naszej ofercie są dwa rodzaje bidetów - podwieszane i stojące. Jego instalacja jest prosta. Podłącza się go tak samo jak umywalkę. Należy podłączyć bidet do kanalizacji i instalacji wodnej. Ważną częścią bidetu jest bateria. Może być ona różnego koloru i kształtu. W naszym sklepie można znaleźć także elementy montażowe do bidetów, które umożliwiają szybką i prostą instalację urządzenia. Dodatkowo do niektórych modeli bidetów są dedykowane deski bidetowe. W ofercie są m.in. deski wolnoopadające, a także w różnych kolorach. Wybór bidetów jest szeroki i w dużej mierze możemy dostosować jego wygląd do pomieszczenia czy naszych własnych oczekiwań. Jedynym kryterium jest nasza wyobraźnia, przeznaczony budżet oraz zgodność bidetu z miską wc którą zamierzamy kupić.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017