Kabiny prysznicowe

Piękna kabina prysznicowa będzie nie tylko centralnym punktem w Twojej łazience, ale także jej niezwykłą ozdobą. Zapewni Ci relaks po stresującym dniu w pracy, błyskawicznie odświeży podczas letniego upału, a zimą przyniesie ukojenie dla wszystkich zmysłów. Ciekawy design dostarczy Ci niesamowitych wrażeń estetycznych, a dodatki takie jak panel do masażu lub bicze wodne zadbają równocześnie o Twoje ciało i umysł. W sklepie internetowym megalazienki.pl znajdziesz kabinę prysznicową, o jakiej marzysz. W dziesiątkach propozycji możesz wybierać do woli: tradycyjne kabiny półokrągłe, minimalistyczne kwadratowe, wygodne prostokątne, ciekawe wielokątne, nowoczesne typu walk - in, a nawet ekskluzywne masażowo - parowe. Wybierając ścianki wolnostojące lub drzwi do prysznica możesz zbudować kabinę sam, dokładnie tak jak chcesz, a stawiając na gotowe rozwiązania ożywisz swoją łazienkę lub zaoszczędzisz w niej wiele miejsca. Wybierz wygodę i ciekawe wzornictwo - postaw na kabiny prysznicowe oferowane w sklepie internetowym megalazienki.pl i ciesz się swoją piękną łazienką codziennie, przez wiele lat.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017