Ubikacje, toalety

Ubikacja to bardzo ważne pomieszczenie zarówno w mieszkaniu, ale także przedsiębiorstwie czy lokalu gastronomicznym. Musi być odpowiednio wyposażone, a także przystosowane do potrzeb różnych osób. Ponadto ważne jest, żeby było to miejsce odpowiednio zadbane. W naszej ofercie znajdą państwo miski wc, ale także deski czy elementy dodatkowe. Przede wszystkim przy organizowaniu toalety musimy zadbać o odpowiednią miskę. Możemy wybrać miskę podwieszaną, stojącą lub kompaktową. Jej wybór zależy przede wszystkim od naszych potrzeb, a także od wielkości wnętrza w jakim się będzie znajdować, oraz możliwości technicznych danego pomieszczenia. Kolejną rzeczą jest zakup deski sedesowych. W naszej ofercie jest kilkadziesiąt różnych rodzajów desek, w tym m.in. wolnoopadające, deski z zawiasami ze stali szlachetnej czy deski wypinane. Żeby odpowiednio dobrać deskę także musimy określić, w jakim miejscu będzie służyć. Musimy dobrać ją tak, żeby była wygodna i maksymalnie funkcjonalna. Deski i miski to nie wszystko. W naszej ubikacji będziemy musieli wykorzystać także liczne elementy montażowe.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017