Baterie, Deszczownice, Kolumny prysznicowe

Baterie, deszczownice lub kolumny prysznicowe, czyli to wszystko, co zapewnia luksus korzystania z wody i kąpieli oraz podkreśla stylistykę, jak również oryginalność każdej łazienki, znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy produkty wysokiej jakości i znanych producentów. Posiadamy baterie wannowe (ścienne i wolnostojące), umywalkowe, kuchenne, a w tym baterie umywalkowe wysokie, niskie, ścienne, podtynkowe i nadtynkowe. U nas można kupić również baterie bidetowe oraz wszelkiego rodzaju deszczownice, kolumny i panele natryskowe. W naszym sklepie znajdują się kolekcje stylowych baterii retro wannowych i umywalkowych w kolorze starego złota, patyny lub srebra. Te niezwykłe urządzenia podkreślą zachwyt właściciela nad dawnym stylem i pozwolą wyczarować łazienkę z nutą na przykład barokowego przepychu czy delikatnego, ulotnego romantyzmu. Będą nie tylko funkcjonalnym urządzeniem, pasującym do wolnostojących wanien i umywalek, ale i doskonałą ozdobą kąpielowego wnętrza. Futurystyczne kształty baterii, deszczownic i kolumn natryskowych to idealny dodatek do nowoczesnych pomieszczeń - łazienek, toalet czy kuchni. Nasze produkty są funkcjonalne i pasują do każdego pomieszczenia, gdzie korzystanie z wody jest niezbędne.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017