Opinie o sklepie


przeczytaj wszystkie opinie

Bardzo zależy nam na zadowoleniu z zakupów dlatego sklep megalazienki.pl przystąpił do unikalnych projektów zbierania opinii i oceny pracy sklepów internetowych "Zaufane opinie Ceneo", Opineo oraz Opinie Google.

Czym są „Zaufane Opinie” ?

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

Zalety „Zaufanych Opinii”

  • Są wystawiane przez rzeczywistych klientów sklepu;
  • Każdą transakcję można ocenić tylko jeden raz;
  • To wiarygodne źródło informacji zarówno dla klientów jak i dla sklepów;
  • Przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Jak to działa ?

Jeżeli klient wyrazi na to zgodę podczas składania zamówienia to kilka dni po złożeniu zamówienia Ceneo wysyła do Klienta sklepu e-mail z prośbą o wypełnienie ankiety z oceną transakcji. Do każdego zamówienia przypisany jest jeden, unikalny egzemplarz ankiety, dzięki czemu Klient ocenia każdą transakcję jednokrotnie.

Dlaczego warto wypełniać ankiety?

Wystawiając „Zaufane Opinie” dostarczasz innym kupującym cenne informacje dotyczące jakości obsługi w sklepach internetowych. Wzajemna wymiana doświadczeń wśród użytkowników Ceneo przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów on-line. Każda wystawiona przez Państwa opinia jest dla nas bardzo istotna i pomaga nam stale udoskonalać jakość obsługi naszych Klientów.

Opinie Skąpiec, Nokaut, Opineo

Serwis Skąpiec oraz Nokaut korzystają z opinii wystawianych przez naszych Klientów w serwisie Opineo. Jest to niezależny serwis zbierający opinię które można przeczytać pod poniższym linkiem.


Zobacz opinie

Opinie Google

Serwis Google posiada swój własny system oceny i opinii o sklepach i firmach. Przykłada on szczególną wagę do tego aby opinie były jak najbardziej wiarygodne.


Zobacz opinie

megalazienki.pl © Company 2017