Płatności i dostawy

Akceptowane formy płatności:

Do zakupionego towaru dołączany jest dowód zakupu: faktura VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy podać dane do jej wystawienia podczas składania zamówienia. Jeśli w otrzymanej przesyłce nie znajduje się faktura oznacza to że zostanie ona w przeciągu 3 dni roboczych od wysłania przesyłki wysłana Poczta Polską. W przypadku jej nie otrzymania prosimy o kontakt - wyślemy duplikat lub lub na prośbę klienta fakturę w wersji elektronicznej.

Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa lub nasz kierowca. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 2500 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). 

Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszych sklepie w Tychach i Wrocławiu.

Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Po złożeniu zamówienia każdy nasz klient otrzymuje ofertę potwierdzającą ceny oraz informację potwierdzającą czas oczekiwania na zamówiony towar. 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są zapośrednictwem Dotpay.pl

Kartą płatniczą (Visa, Mastercard) w siedzibie lub oddziale spółki.

Sposoby dostawy:

Zakupione przedmioty wysyłane są najczęściej (towary będące na stanie) tego samego dnia roboczego (za pobraniem) lub następnego po zaksięgowaniu wpłaty. Dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski.

Przedmioty wysyłane są kurierem lub dostarczane transportem własnym. W większości przypadków następnego dnia po wysłaniu są u klienta. Za przesyłkę płacą Państwo tylko raz niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów. Towar może być również wysłany wybraną przez klienta firmą kurierską na życzenie, po wcześniejszym kontakcie. 

Przedmioty na czas wysyłki są zabezpieczone oraz pakowane w kartonowe pudełka lub koperty z folią bąbelkową.

megalazienki.pl © Company 2017