Płatności i dostawy

Sposoby dostawy:

Zakupione przedmioty wysyłane są w terminie podanym na stronie. Dla produktów stanowych jeśli nie zaznaczono inaczej jest to następny dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty.

Dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski. W wyjątkowych sytuacjach wysyłamy też towar na teren Czech i Słowacji po wcześniejszym kontakcie klienta. Klienci z innych krajów mogą podstawić do nas swojego kuriera.

Przedmioty wysyłane są kurierem, do paczkomatu lub dostarczane transportem własnym. W większości przypadków produkty drobne są dostarczane do klienta dzień po wysłaniu ich z naszych magazynów. Przesyłki średnie, kabiny lub wielkogabarytowe w terminie 1-2 dni robocze od wysłania. 

Przesyłki przed wysyłką odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz ubezpieczone.

Cennik dostaw:

Rodzaj produktu Paczkomat Kurier
Produkty małe np. baterie umywalkowe, akcesoria, syfony, przyciski spłukujące itd. od 16zł od 21zł
Produkty średnie np. umywalki do 60cm, wc, grzejniki do 60cm, brodziki akrylowe itd. Brak możliwości odbioru tych
produktów w Paczkomatach
od 59zł
Produkty duże np. umywalki powyżej 60cm, brodziki konglomeratowe itd. Brak możliwości odbioru tych
produktów w Paczkomatach
od 135zł
Kabiny prysznicowe  Brak możliwości odbioru tych
produktów w Paczkomatach
od 110zł
Produkty wielkogabarytowe np. wanna wolnostojąca itd. Brak możliwości odbioru tych
produktów w Paczkomatach
od 185zł

 

Koszty dostawy transportem własnym na Śląsku oraz w Wrocławiu i okolicach jest ustalany indywidualnie z klientem. 

Uwaga ! Przesyłki doręczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kurier ma obowiązek dostarczenia pod drzwi paczki, której waga nie przekracza 30 kilogramów (nie dotyczy towarów typu wanna, kabina, brodzik i innych towarów tzw. gabarytowych). Jeśli waży ona więcej, wówczas kurier nie ma obowiązku wniesienia ani nawet pomocy przy wniesieniu jej na piętro lub pod same drzwi. Ważne jest, aby zamawiający był przygotowany na przyjęcie paczki cięższej niż 30 kilogramów (wanny, kabiny, brodziki, umywalki, szafki).

Informacje dotyczące dostawy produktów Radaway:

W przypadku dostawy produktów firmy Radaway odbiorca przesyłki otrzymuje automatyczną informację sms o proponowanym terminie dostawy przesyłki wraz z linkiem do platformy internetowej. Klikając w otrzymany link (który jest aktywny do północy w dniu otrzymania wiadomości), mogą Państwo wybrać jeden z trzech proponowanych terminów dostawy bądź poprosić o kontakt telefoniczny.

W przypadku braku odpowiedzi ze strony odbiorcy do końca dnia, w którym otrzymał elektroniczną wiadomość z propozycjami terminów dostawy, przesyłka zostanie dostarczona w drugi dzień roboczy od otrzymania sms-a (sms w poniedziałek - dostawa w środę itd). Odbiorca zostanie powiadomiony o tym odrębną wiadomością sms.

Akceptowane formy płatności:

Do zakupionego towaru dołączany jest dowód zakupu: faktura VAT. Jeśli faktura ma być wystawiona na firmę proszę przy składaniu zamówienia wybrać "na firmę" oraz podać NIP firmy. Faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną na maila podanego przy składaniu zamówienia niezwłocznie po jej wystawieniu. W przypadku jej nie otrzymania prosimy o kontakt - wyślemy duplikat.

Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa lub nasz kierowca. W większych miastach kurierzy często mają przy sobie terminale płatnicze ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować że obsługujący Państwa teren kurier będzie taki posiadał. Koszty przesyłki pobraniowej są widoczne w koszyku po dodaniu produktów.

Wartość pobrania nie może przekraczać 5000 zł. Płatność o większej wartości musi zostać zrealizowana za pomocą przelewu lub zostać podzielona na częściową płatność przelewem i częściowo za pobraniem. 

Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszych salonach stacjonarnych w Tychach i Wrocławiu - sprawdz adresy.

Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Po złożeniu zamówienia każdy nasz klient otrzymuje ofertę potwierdzającą ceny oraz informację potwierdzającą czas oczekiwania na zamówiony towar. Część produktów przy płatności przelewem wysyłamy za darmo. Czas na zaksięgowanie wpłaty przez nasz bank wynosi ok 1 dzień roboczy.

Rozliczenia transakcji e-przelewem, kartą płatniczą oraz blikiem przeprowadzane są zapośrednictwem Przelewy24. Część produktów przy płatności e-przelewem, kartą i blikiem wysyłamy za darmo.

Istnieje też możliwość płatności kartą płatniczą przy odbiorze zamówionego towaru w naszych salonach w Tychach i Wrocławiu - sprawdz adresy.

megalazienki.pl © Company 2017