Deszczownice, Kolumny, Panele natryskowe

Strumień ciepłej wody pobudzający nas rano do życia i wieczorem zmywający z nas poczucie zmęczenia to prawdziwy komfort, na który każdy z nas sobie zasłużył. Aby móc cieszyć się tą chwilą, by stała się ona prawdziwą przyjemnością, oferujemy Ci doskonałej jakości deszczownice, kolumny i panele natryskowe. To wszystko, co decyduje o doskonałej pracy prysznica, znajdziesz w naszej niezwykle bogatej ofercie. I co równie ważne, każdy jej element to także głębia elegancji, zamknięta w finezji kształtów, kolorów i stylów. Wśród naszych produktów znajdziesz niezwykle eleganckie deszczownice w szerokiej plecie kształtów i kolorów, różnej długości ramion. Proponujemy pełne finezji i subtelności kolumny prysznicowe, dodające łazience wyjątkowego charakteru panele natryskowe, zapewniające cudowny komfort kąpieli dysze boczne oraz niezwykle praktyczne przełączniki. Wszystkie te elementy sprawią, że przestrzeń, jaką jest łazienka, nabierze niezwykłej lekkości i elegancji. Stanie się miejscem nastrojowym, pełnym wdzięku.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017