Akcesoria łazienkowe Retro

Łazienka z klasą i charakterem, przełamująca szablonowe rozwiązania oraz nabierająca obok wymiaru funkcjonalnego, również wymiar ozdobny - właśnie takie są łazienki utrzymane w aranżacjach retro. Każda z nich, dzięki niezwykle eleganckim elementom wyposażenia, staje się wyjątkowa. Każda wydaje się opowiadać własną historię, przenoszącą do ubiegłych dziesięcioleci a nawet stuleci. Z tym, że „dzisiejsze” retro łączy klimat ubiegłych lat z nutą nowoczesności. Klasyczne antyki ustępują miejsca rozwiązaniom stylizowanym, otwartym na odrobinę awangardy. Retro to styl, który wymaga jedności formy. Gdy decydujesz się na wspaniałe meble charakteryzujące się pięknymi rzeźbionymi, bądź intarsjowanymi detalami, również pozostałe elementy wyposażenia wnętrza aż proszą się o utrzymanie ich w tym stylu. I tu znajdziesz wszystko, co styl ten uzupełni - począwszy od mydelniczek, poprzez dozowniki do mydła, wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier i kubki aż po szczotki do WC. Podkreślą styl, wyostrzą jego charakter, nadadzą mu finezji - w końcu diabeł tkwi w szczegółach.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017