Brodziki

W sklepie internetowym megalazienki.pl dostępny jest szeroki wachlarz przeróżnych modeli brodzików łazienkowych. W morzu propozycji wyłowić można coś zarówno dla osób lubujących się w stylu klasycznym, miłośników nowoczesności i minimalizmu czy fanów nietypowych rozwiązań. Brodziki kwadratowe doskonale sprawdzą się w małych przestrzeniach, te prostokątne zapewnią komfort kąpieli nawet dla dwóch osób jednocześnie. Brodziki półokrągłe będą ciekawym akcentem w tradycyjnych wnętrzach, a te w nietypowych, opływowych kształtach będą nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo stylowe. Dostępne produkty wykonywane są z akrylu, stali lub niezwykle wytrzymałego konglomeratu. Dzięki temu każdy znaleźć może dla siebie dokładnie to, co będzie spełniało jego oczekiwania, a zarazem trafiało także idealnie w gusta. Wybieraj więc w niezliczonych propozycjach naszego sklepu. Postaw na minimalistyczny, niski brodzik, który w zestawieniu z przezroczystą kabiną doskonale podkreśli nowoczesny charakter Twojej łazienki. Wybierz brodzik do zabudowy, który ciekawie wtopi się w aranżację wnętrza i będzie stanowił tło dla oryginalnych drzwi przesuwnych czy pięknej deszczownicy. Sklep megalazienki.pl - brodziki idealne dla Twojej łazienki.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017