Umywalki i zlewozmywaki

Funkcjonalność elementów wyposażenia łazienki i kuchni to podstawa. Umywalki, zlewy oraz pasująca do nich armatura, dostępne w sklepie megalazienki.pl spełnią jeszcze jeden ważny wymóg - sprawią, że wnętrze będzie wyjątkowe. Wśród wielu propozycji znajdą się modele stworzone dla wielbicieli klasyki, awangardy czy uniwersalnego designu. Różne kształty, wielkości, materiały - wybór pozwoli znaleźć coś, co perfekcyjnie wpisze się w koncepcję aranżacji, spełniając przy tym najbardziej wymagające oczekiwania odnośnie jakości i funkcjonalności. Umywalki nablatowe, które przyciągają wzrok wyszukanymi kształtami, stonowane modele podblatowe lub wolnostojące, doskonałej jakości ceramika, nowoczesne powierzchnie ułatwiające czyszczenie - możliwości na kreowanie pięknych i komfortowych wnętrz jest bardzo wiele. Zlewozmywaki jedno i dwukomorowe, nakładane, wpuszczane bądź podwieszane, dzięki swym przemyślanym rozwiązaniom uprzyjemnią pracę w kuchni. Chromoniklowe powierzchnie, ceramika wysokiej jakości czy modele wykonane z żywic syntetycznych będą praktycznym i efektownym elementem przestrzeni, bez względu na wielkość czy styl urządzenia kuchni. Umywalki, zlewy oraz kompletne oprzyrządowanie, służące do ich sprawnego podłączenia, dostępne w naszej ofercie, to dobry wybór i radość wieloletniego użytkowania.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017