Akcesoria wannowe

Podczas zakupu wybranej i wymarzonej przez siebie wanny należy także zadbać o odpowiednie do niej akcesoria. Podstawowymi oraz niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania naszej wanny elementami są nóżki i syfon wannowy. O ile w przypadku nóżek zwykle nie mamy zbyt dużego wyboru (lub nie mamy go wcale) bo do każdej wanny jest dedykowany konkretny produkt, to w przypadku syfonów możemy wybierać do woli. Wśród syfonów sprzedawanych w naszym sklepie są syfony tradycyjne, syfony retro w chromie lub kolorze starego złota, syfony do wanien wolnostojących, bez przelewu itd. Najpopularniejszymi syfonami wannowymi są te wyposażone w cięgno Bowdena, w których dolny spust można zamknąć lub otworzyć przy pomocy pokrętła na przelewie. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się też syfon firmy Geberit, w którym pokrętło zostało zastąpione przyciskiem, dzięki czemu nie ma w nim części wystających. Istnieją też syfony, które można podłączyć do instalacji wodnej, dzięki czemu wannę możemy napełniać przez specjalną wylewkę w przelewie. Po wyborze syfonu mamy możliwość wyboru również innych, już dodatkowych akcesoriów do wanny jak zagłówki lub uchwyty. Często producent wanny ma w swojej ofercie dedykowane do konkretnej wanny zagłówki i uchwyty, jednak w naszej ofercie są też zagłówki uniwersalne pasujące do większej ilości wanien.

Bateria Grohe Blue
Firma Grohe w swym asortymencie posiada baterię, która zainteresuje z pewnością amatorów czystej wody i zdrowego stylu życia. Bateria Grohe... Post Bateria Grohe Blue pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-04-04 22:52:00
Projekt łazienki – Tychy
Ciekawe płytki i dobrze przemyślany układ – to wyróżnia nasz kolejny projekt łazienki realizowany w Tychach. Odpowiednio dobrane oświetlenie dekoracyjne... Post Projekt łazienki – Tychy pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2017-03-04 22:56:09
Jakie meble do łazienki?
Przy urządzaniu łazienki nasze myśli zawsze kierują się ku jej funkcjonalności. W końcu każdego dnia będziemy korzystać z jej urządzeń... Post Jakie meble do łazienki? pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-10-31 10:10:14
Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki
Dla nasze klientki wykonaliśmy projekt małej łazienki uwzględniając wszystkie pomysły co do wielkości i kształtu umywalki. Która podoba wam się... Post Umywalka w wielu wariantach – projekt małej łazienki pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-09-28 14:13:40
Projekt łazienki na poddaszu (strych)
Projekt poddasza wykonany w trzech wersjach funkcjonalnych a czego jedna z koncepcji została dodatkowo wykonany w dwóch wersjach kolorystycznych. Na projektach... Post Projekt łazienki na poddaszu (strych) pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-07-09 13:40:21
Nowoczesny projekt – Katowice
Projekt wykonany dla klienta z Katowic. Zaproponowane rozwiązania to nowoczesna łazienka w kolorach białym i szarościach. Niska umywalka nablatowa dobrze... Post Nowoczesny projekt – Katowice pojawił się poraz pierwszy w Blog łazienkowy - Megalazienki.pl.
2016-06-23 12:15:56
megalazienki.pl © Company 2017