Art Ceram Ten 4.0 muszla wisząca z deska wolnoopadającą TEV00601:00+TEA0501

numer katalogowy: TEV00601:00+TEA0501

Ocena:

1 731,00 zł Cena 2 308,00 zł
Zapytaj o dostępność
Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 308,00 zł

Najtańsza dostawa: 59,00 zł

Opis

  • Ceramiczna toaleta wisząca bez kołnierza z kolekcji TEN 4.0 w rozmiarze 36 x 52.
  • Kolekcja jest prezentowana z nowym systemem Rimless, eliminującym wewnętrzną krawędź toalety, ale zachowującym ciągłość jej ceramicznego kształtu.
  •  Deska wolnoopadająca z funkcją szybkiego wypinania
  • Ceramika w kolorze biały połysk
  • Wyeliminowanie krawędzi i wirującego przepływu wody umożliwia głębokie mycie i optymalizuje czyszczenie wewnętrznych powierzchni toalety, zapewniając jej doskonałe i całkowite umycie.

     

  • Bardzo ważną cechą toalety przyściennej z regulowanym spłukiwaniem jest to, że można ją zamontować na już istniejących układach. Regulowana funkcja spłukiwania umożliwia dopasowanie toalety do różnych układów łazienek, szczególnie w fazie przebudowy.

Dwie kluczowe cechy, które od 1987 roku wyznaczyły ścieżkę Artceram jako firmy w wybitnej dzielnicy ceramicznej Civita Castellana. W tym kontekście Valentino Brunelli rozpoczął swoją działalność

Jednak na początku XXI wieku Artceram zidentyfikował swój strategiczny impuls wzrostu i sukces swojej marki we Włoszech i na całym świecie dzięki doskonałej harmonii  pomiędzy designem, praktycznością, innowacją  i wartościami . Dziś, w zupełnie innym spojrzeniu na życie i koncepcję domu, Artceram osiągnął sukces jako współczesna  kultowa firma produkująca kulturę .

Praktyczne, ciche rozwiązanie – lekki dotyk wystarczy, aby delikatnie zamknąć deskę sedesową dzięki mechanizmowi wolnego opadania. Deska zawsze zamyka się powoli, nawet przy sporadycznym dodatkowym naciśnięciu. Powoduje to zmniejszenie zużycia materiału i zapewnia, że ​​może on być dłużej używany.

Deski woloopadajace są alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych toalet. Charakteryzują się inną budową zawiasów, przez co zamykają się powoli. Wystarczy popchnąć klapę w dół i deska zamknie się powoli. Deski tego rodzaju są cichsze, ponieważ dzięki specjalnemu mechanizmowi zawiasów, ulegają powolnemu zamykaniu i nie powodują odgłosu trzaskania. To ogromny plus dla osób lubiących komfortowe rozwiązania w domu. Inną zaletą jest fakt, że deska zamyka się bardzo powoli.

W przypadku posiadania dzieci może się okazać, że jest to istotna cecha. Dzięki temu, że deska opada powoli łatwo uniknąć przytrzaśnięcia rąk i palców. Zastosowanie deski wolnoopadającej poprawia bezpieczeństwo w domu. Fakt, iż deska opada sama i do jej zamknięcia nie trzeba wkładać wysiłku, sprawia, że łatwo jest pozbyć się wiecznie otwartej toalety. Zapewnia to poprawę higieny w łazience i ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii po pomieszczeniu. Deska wymaga również, mniej dotykania niż tradycyjna co również pozwala zachować higienę na wyższym poziomie. Deski wolnoopadające prezentują się lepiej, są wygodniejsze w użyciu, bezpieczniejsze i bardziej higieniczne, dlatego wygrywają z tradycyjnymi deskami sedesowymi.

Dane techniczne

Więcej informacji
Seria Ten
Typ WC Podwieszany
Kształt wc Zaokrąglony
Wersja odpływu muszli Pozioma
Kołnierz wewnętrzny bez kołnierza
Powłoka ułatwiająca czyszczenie Bez powłoki
W zestawie Miska WC + deska

Produkty Dedykowane

Produkty z serii

Zapytaj o dostępność
365,00 zł Cena 487,00 zł
Zapytaj o dostępność
1 074,00 zł Cena 1 431,00 zł
Zapytaj o dostępność
318,00 zł Cena 424,00 zł
Zapytaj o dostępność
293,00 zł Cena 390,00 zł
Zapytaj o dostępność
637,00 zł Cena 849,00 zł
Zapytaj o dostępność
1 074,00 zł Cena 1 431,00 zł

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie
Twoja ocena
megalazienki.pl © Company 2017