numer katalogowy: 272400010001
Dodałeś do koszyka
Niezbędne dodatki:
Opis
Wanna prostokątna o wymiarach 170x75 cm wykonana ze stali emaliowanej Kaldewei. Wanna idealna do zabudowy. Nowoczesna forma o wyraźnie zarysowanych konturach. Wanna posiada wygodne podparcie z dwóch stron i odpływ na środku, pozwalając na komfortową kąpiel dwóch osób.
Niezbędne nogi specjalne model 5037
Dane techniczne
| Seria | Cayono |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata Gwarancja PDF |
| Rozmiar wanny | 170 x 75 cm |
| Długość wanny | 170 cm |
| Szerokość wanny | 75 cm |
| Rodzaj materiału | Stal |
| Typ montażu wanny | do zabudowy |
| Typ wanny | Prostokątne |
Produkty Dedykowane
Zapytaj o dostępność
442,00 zł
Dostępne na magazynie
474,00 zł
Produkty z serii
Dostępne na magazynie
3 170,00 zł
Cena
3 729,00 zł
Dostępne na magazynie
3 343,00 zł
Cena
3 934,00 zł
Dostępne na magazynie
1 743,00 zł
Cena
2 050,00 zł
Dostępne na magazynie
2 087,00 zł
Cena
2 455,00 zł
Dostępne na magazynie
2 087,00 zł
Cena
2 455,00 zł
Zapytaj o dostępność
2 427,00 zł
Cena
2 855,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Klienci kupili również
Porównaj produkty:

