numer katalogowy: D-0317A/D-0129B
Dodałeś do koszyka
Opis
New Trendy Prime Black Kabina prysznicowa 100x90 cm prawa D-0317A/D-0129B
- Wymiary: 100x90x200 cm
- Wariant prawy
- Szerokość ścianki (A): 97,5-101,5 cm
- Szerokość ścianki bocznej (B): 88,5-90,5 cm
- Szerokość ścianki (C): 44 cm
- Szerokość wejścia (W): 40 cm
- Wysokość (H): 200 cm
- Szkło o grubości 6mm z powłoką Active Shield
- Możliwość dopasowania wymiarów, koloru okuć oraz wariantu szkła
- Innowacyjny system szybkiego montażu
Dane techniczne
| Seria | Prime Black |
|---|---|
| Wzór szkła | Przeźroczyste |
| Rozmiar kabiny | 100 x 90 cm |
| Strona drzwi | Drzwi Prawe |
| Sposób otwierania drzwi | Przesuwne |
| Wysokość kabiny | 200 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie | Z powłoką |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Gwarancja | 3 lata Gwarancja PDF |
Produkty Dedykowane
Produkty z serii
Dostępne na magazynie
2 305,00 zł
Cena
2 801,00 zł
Dostępne na magazynie
2 376,00 zł
Cena
2 887,00 zł
Dostępne na magazynie
2 445,00 zł
Cena
2 970,00 zł
Dostępne na magazynie
2 517,00 zł
Cena
3 058,00 zł
Dostępne na magazynie
2 565,00 zł
Cena
3 116,00 zł
Dostępne na magazynie
2 633,00 zł
Cena
3 200,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Porównaj produkty:
