numer katalogowy: K-1436
Dodałeś do koszyka
Opis
- Szerokość boku (A): 97,5-101,5 cm
- Szerokość boku (B): 68,5-70,5 cm
- Szerokiość pola stałego (C): 44 cm
- Szerokość wejścia (W): 40 cm
- Wysokość (H): 200 cm
- Nowoczesna powłoka Active Shield chroniąca szkło przed zabrudzeniem i ułatwiająca utrzymanie kabiny w czystości.
- Szybki montaż.
- Regulacja przyścienna.
- Produkt objęty ofertą na wymiar.
Dane techniczne
| Seria | PRIME LIGHT GOLD |
|---|---|
| Wzór szkła | Przeźroczyste |
| Rozmiar kabiny | 100 x 70 cm |
| Strona drzwi | Drzwi Lewe |
| Sposób otwierania drzwi | Uchylne (otwierane na zewnatrz) |
| Wysokość kabiny | 200 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie | Z powłoką |
| Kolor profilu | Złoty |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Gwarancja | 3 lata Gwarancja PDF |
Produkty Dedykowane
Produkty z serii
Około 4 tygodnie
2 811,00 zł
Cena
3 414,00 zł
Około 4 tygodnie
2 886,00 zł
Cena
3 507,00 zł
Około 4 tygodnie
2 948,00 zł
Cena
3 583,00 zł
Około 4 tygodnie
3 106,00 zł
Cena
3 774,00 zł
Około 4 tygodnie
3 175,00 zł
Cena
3 857,00 zł
Około 4 tygodnie
3 219,00 zł
Cena
3 911,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Porównaj produkty:
