numer katalogowy: EXK-3997
Dodałeś do koszyka
Opis
- Szerokość boku (A): 118-119 cm
- Szerokość boku (B): 88,8-89,8 cm
- Szerokość pola stałego (C): 56 cm
- Szerokość wejścia (W): 53 cm
- Wysokość (H): 200 cm
- Nowoczesna powłoka Active Shield chroniąca szkło przed zabrudzeniem i ułatwiająca utrzymanie kabiny w czystości.
- Produkt objęty ofertą na wymiar.
- Produkt uniwersalny, kabina prysznicowa może zostać zamontowana jako lewa lub prawa.
- Samodomykający się system przesuwny Soft Close.
Dane techniczne
| Seria | SOFTI |
|---|---|
| Wzór szkła | Przeźroczyste |
| Rozmiar kabiny | 120 x 90 cm |
| Sposób otwierania drzwi | Przesuwne |
| Wysokość kabiny | 200 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie | Z powłoką |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Gwarancja | 7 lat Gwarancja PDF |
Produkty Dedykowane
Produkty z serii
Dostępne na magazynie
3 064,00 zł
Cena
3 723,00 zł
Dostępne na magazynie
3 149,00 zł
Cena
3 825,00 zł
Dostępne na magazynie
3 229,00 zł
Cena
3 922,00 zł
Dostępne na magazynie
3 337,00 zł
Cena
4 055,00 zł
Około 4 tygodnie
3 429,00 zł
Cena
4 167,00 zł
Około 4 tygodnie
3 499,00 zł
Cena
4 252,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Porównaj produkty:
