numer katalogowy: AQUAROCK80-160AG
Dodałeś do koszyka
Opis
Brodzik prysznicowy z kolekcji OMNIRES AQUAROCK M+ zachwyca minimalistyczną, doskonale dopracowaną formą, która zapewnia funkcjonalność. Matowa powierzchnia brodzika o strukturze drobnego piasku gwarantuje najwyższą klasę antypoślizgowości i tym samym zwiększone bezpieczeństwo nawet na mokrej powierzchni. Precyzyjnie wyprofilowany kształt zapewnia optymalne odprowadzenie wody, a dopasowana maskownica dyskretnie zakrywa odpływ estetycznie dopełniając całość.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji brodzik charakteryzuje się niższą wagą, łącząc tym samym trwałość kompozytu z łatwością transportu i montażu. Istnieje możliwość przycięcia brodzika we własnym zakresie, aby idealnie dopasował się kształtem do przestrzeni łazienki.
Brodzik został wykonany z materiału kompozytowego M+, którego głównym składnikiem jest skała dolomitowa. Innowacyjna technologia produkcji gwarantuje perfekcyjne wykonanie każdego detalu, jednocześnie zapewniając wyjątkową trwałość i odporność.
AQUAROCK w kolorze ash grey (RAL7022) charakteryzuje się eleganckim odcieniem ciepłej szarości i antypoślizgową, matową powierzchnią.
Brodzik 80x160 cm
wysokość: 4,3 cm
odpływ: ø5,2 cm
powierzchnia anti-slip o klasie antypoślizgowości C (zgodnie z normą DIN 51097)
maskownica odpływu w zestawie
z syfonem brodzikowym
możliwość montażu na posadzce, na równi z posadzką lub na nóżkach
możliwość przycięcia brodzika zgodnie z wytycznymi zawartymi w Instrukcji montażu i konserwacji
Dane techniczne
| Seria | AQUAROCK M+ (Omnires) |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata Gwarancja PDF |
| Długość brodzika | 160cm |
| Szerokość brodzika | 80cm |
| Wysokość brodzika | od 3,1cm do 5cm |
| Kolor brodzika | Szary |
| Kształt brodzika | Prostokątny |
| Promień brodzika, kabiny | Nie dotyczy |
| Rodzaj materiału | Kompozyt |
| Producent/podmiot odpowiedzialny |
Omnires Adres: Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa, Polska Telefon: 22 351 06 20 Email: biuro@omnires.com |
Produkty Dedykowane
Produkty z serii
