Drzwi do wnęki

Producent
Strona drzwi
Seria
Rozmiar drzwi / ścianki
Sposób otwierania drzwi
Typ drzwi
Kolor profilu
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Wzór szkła
Promień brodzika, kabiny
Styl
Cena

Produkty 1281-1300 z 3401

Widok:
Lista Siatka
  1. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 140 cm (138,5-141,5) lewe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 140 cm (138,5-141,5) lewe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385033-54-01L+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    2 857,00 zł Cena 3 175,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  2. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 130 cm (128,5-131,5) prawe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 130 cm (128,5-131,5) prawe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385032-54-01R+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    2 793,00 zł Cena 3 105,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  3. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 130 cm (128,5-131,5) lewe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 130 cm (128,5-131,5) lewe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385032-54-01L+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    2 793,00 zł Cena 3 105,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  4. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 120 cm (118,5-121,5) prawe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 120 cm (118,5-121,5) prawe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385031-54-01R+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    2 731,00 zł Cena 3 034,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  5. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 120 cm (118,5-121,5) lewe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 120 cm (118,5-121,5) lewe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385031-54-01L+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    2 731,00 zł Cena 3 034,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  6. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 110 cm (108,5-111,5) prawe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 110 cm (108,5-111,5) prawe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385030-54-01R+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    2 665,00 zł Cena 2 961,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  7. Promocja
    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 110 cm (108,5-111,5) lewe czarny mat

    Radaway Essenza New Black DWJS Drzwi prysznicowe 110 cm (108,5-111,5) lewe czarny mat

    Ocena:

    numer katalogowy: 1385030-54-01L+1384090-01-01

    Drzwi do wnęki prysznicowej firmy Radaway z kolekcji Essenza New Black DWJS. Drzwi połączono z dwiema ściankami bocznymi. Model drzwi otwiera się na zewnątrz, tworząc szerokie, wygodne wejście. Drzwi z dodatkami...

    Producent: Radaway, Seria: Essenza New Black, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    2 665,00 zł Cena 2 961,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  8. Promocja
    Radaway Arta DWJS Drzwi do wnęki 140 cm prawe (139-141cm)

    Radaway Arta DWJS Drzwi do wnęki 140 cm prawe (139-141cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 386456-03-01R/386122-03-01R

    Drzwi do wnęki prysznicowej Arta DWJS 140 cm prawe, ze ścianką stałą po prawej i lewej stronie, wysokość 200 cm. Drzwi otwierają się płynnie i lekko w posób wahadłowy, na zawiasach z mechanizmem unoszenia. Konstrukcja...

    Producent: Radaway, Seria: Arta, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    4 708,00 zł Cena 5 231,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  9. Promocja
    Radaway Arta DWJS Drzwi do wnęki 140 cm lewe (139-141cm)

    Radaway Arta DWJS Drzwi do wnęki 140 cm lewe (139-141cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 386456-03-01L/386122-03-01L

    Drzwi do wnęki prysznicowej Arta DWJS 140 cm lewe, ze ścianką stałą po prawej i lewej stronie, wysokość 200 cm. Drzwi otwierają się płynnie i lekko w posób wahadłowy, na zawiasach z mechanizmem unoszenia. Konstrukcja...

    Producent: Radaway, Seria: Arta, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    4 708,00 zł Cena 5 231,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  10. Promocja
    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 120 cm prawe (119-120,6cm)

    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 120 cm prawe (119-120,6cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 386828-03-01R/386091-03-01R

    Drzwi do wnęki prysznicowej ze ścianką stałą Arta DWS 120 cm prawe, wysokość 200 cm. Drzwi otwierają się płynnie i lekko w posób wahadłowy, na zawiasach z mechanizmem unoszenia. Konstrukcja sklada się z tafli szkła...

    Producent: Radaway, Seria: Arta, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    4 621,00 zł Cena 5 135,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  11. Promocja
    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 120 cm lewe (119-120,6cm)

    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 120 cm lewe (119-120,6cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 386828-03-01L/386091-03-01L

    Drzwi do wnęki prysznicowej ze ścianką stałą Arta DWS 120 cm lewe, wysokość 200 cm. Drzwi otwierają się płynnie i lekko w posób wahadłowy, na zawiasach z mechanizmem unoszenia. Konstrukcja sklada się z tafli szkła...

    Producent: Radaway, Seria: Arta, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    4 621,00 zł Cena 5 135,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  12. Promocja
    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 100 cm prawe (99-100,6cm)

    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 100 cm prawe (99-100,6cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 386628-03-01R/386091-03-01R

    Drzwi do wnęki prysznicowej ze ścianką stałą Arta DWS 100 cm prawe, wysokość 200 cm. Drzwi otwierają się płynnie i lekko w posób wahadłowy, na zawiasach z mechanizmem unoszenia. Konstrukcja sklada się z tafli szkła...

    Producent: Radaway, Seria: Arta, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    4 505,00 zł Cena 5 006,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  13. Promocja
    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 100 cm lewe (99-100,6cm)

    Radaway Arta DWS Drzwi do wnęki 100 cm lewe (99-100,6cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 386628-03-01L/386091-03-01L

    Drzwi do wnęki prysznicowej ze ścianką stałą Arta DWS 100 cm lewe, wysokość 200 cm. Drzwi otwierają się płynnie i lekko w posób wahadłowy, na zawiasach z mechanizmem unoszenia. Konstrukcja sklada się z tafli szkła...

    Producent: Radaway, Seria: Arta, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    4 505,00 zł Cena 5 006,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  14. Promocja
    Radaway Euphoria DWJ Drzwi do wnęki 130 cm (129,4-131,2cm) prawe

    Radaway Euphoria DWJ Drzwi do wnęki 130 cm (129,4-131,2cm) prawe

    Ocena:

    numer katalogowy: 383812-01R/383217-01R

    Drzwi do wnęki Euphoria DWJ 130 cm prawe. Drzwi prysznicowe wykonane ze szkla hartowanego o grubości 8 mm i osadzone na zawiasach stożkowych i klamrach. Konstrukcja zawiasów i klamer idealnie zlicowana ze szkłem oraz...

    Producent: Radaway, Seria: Euphoria, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    2 897,00 zł Cena 3 219,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  15. Promocja
    Radaway Euphoria DWJ Drzwi do wnęki 130 cm (129,4-131,2cm) lewe

    Radaway Euphoria DWJ Drzwi do wnęki 130 cm (129,4-131,2cm) lewe

    Ocena:

    numer katalogowy: 383812-01L/383217-01L

    Drzwi do wnęki Euphoria DWJ 130 cm lewe. Drzwi prysznicowe wykonane ze szkla hartowanego o grubości 8 mm i osadzone na zawiasach stożkowych i klamrach. Konstrukcja zawiasów i klamer idealnie zlicowana ze szkłem oraz...

    Producent: Radaway, Seria: Euphoria, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    2 897,00 zł Cena 3 219,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  16. Promocja
    Radaway Espera DWJ Mirror Drzwi do wnęki 140 cm prawe (139-141cm)

    Radaway Espera DWJ Mirror Drzwi do wnęki 140 cm prawe (139-141cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 380695-01R/380214-71R

    Drzwi do wnęki prysznicowej, przesuwne Espera DWJ Mirror 140 cm lewe, to połączenie szkła hartowanego o grubości 8 mm z eleganckimi chromowanymi detalami. Drzwi posiadają ściankę stałą ze szkłem lustrzanym. Drzwi...

    Producent: Radaway, Seria: Espera, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    3 458,00 zł Cena 3 843,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  17. Promocja
    Radaway Espera DWJ Mirror Drzwi do wnęki 100 cm lewe (99-101cm)

    Radaway Espera DWJ Mirror Drzwi do wnęki 100 cm lewe (99-101cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 380495-01L/380210-71L

    Drzwi do wnęki prysznicowej, przesuwne Espera DWJ Mirror 100 cm lewe, to połączenie szkła hartowanego o grubości 8 mm z eleganckimi chromowanymi detalami. Drzwi posiadają ściankę stałą ze szkłem lustrzanym. Drzwi...

    Producent: Radaway, Seria: Espera, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    3 109,00 zł Cena 3 455,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  18. Promocja
    Radaway Espera DWJ Drzwi do wnęki 110 cm prawe (109-111cm)

    Radaway Espera DWJ Drzwi do wnęki 110 cm prawe (109-111cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 380545-01R/380211-01R

    Drzwi do wnęki prysznicowej, przesuwne Espera DWJ 110 cm prawe, to połączenie szkła hartowanego o grubości 8 mm z eleganckimi chromowanymi detalami. Drzwi doskonale sprawdzą się we wnętrzu o modernistycznym...

    Producent: Radaway, Seria: Espera, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    2 881,00 zł Cena 3 200,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  19. Promocja
    Radaway Espera DWJ Drzwi do wnęki 110 cm lewe (109-111cm)

    Radaway Espera DWJ Drzwi do wnęki 110 cm lewe (109-111cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 380545-01L/380211-01L

    Drzwi do wnęki prysznicowej, przesuwne Espera DWJ 110 cm lewe, to połączenie szkła hartowanego o grubości 8 mm z eleganckimi chromowanymi detalami. Drzwi doskonale sprawdzą się we wnętrzu o modernistycznym...

    Producent: Radaway, Seria: Espera, Strona drzwi: Drzwi Lewe, Gwarancja: 2 lata

    2 881,00 zł Cena 3 200,00 zł
    Zapytaj o dostępność
  20. Promocja
    Radaway Espera DWJ Drzwi do wnęki 100 cm prawe (99-101cm)

    Radaway Espera DWJ Drzwi do wnęki 100 cm prawe (99-101cm)

    Ocena:

    numer katalogowy: 380495-01R/380210-01R

    Drzwi do wnęki prysznicowej, przesuwne Espera DWJ 100 cm prawe, to połączenie szkła hartowanego o grubości 8 mm z eleganckimi chromowanymi detalami. Drzwi doskonale sprawdzą się we wnętrzu o modernistycznym...

    Producent: Radaway, Seria: Espera, Strona drzwi: Drzwi Prawe, Gwarancja: 2 lata

    2 813,00 zł Cena 3 125,00 zł
    Zapytaj o dostępność
Producent
Strona drzwi
Seria
Rozmiar drzwi / ścianki
Sposób otwierania drzwi
Typ drzwi
Kolor profilu
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Wzór szkła
Promień brodzika, kabiny
Styl
Cena

Produkty 1281-1300 z 3401

Widok:
Lista Siatka
megalazienki.pl © Company 2017