Miska WC

Producent
Seria
Kształt wc
Typ WC
Wersja odpływu muszli
Kolor ceramiki
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Kołnierz wewnętrzny
W zestawie
Styl
Cena

Produkty 161-180 z 480

Widok:
Lista Siatka
  1. Roca Inspira Square Rimless muszla podwieszana Supraglaze
    Ekstra -5% z kodem:
    #Roca5

    Roca Inspira Square Rimless muszla podwieszana Supraglaze

    Ocena:

    numer katalogowy: A346537S00

    Miska przystosowana do spłukiwania 3/4,5l oraz 3/6l. Wykończenie (S0) - SUPRAGLAZE® - to innowacyjna powłoka, wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości. Tworzy na powierzchni trwałą i gładką warstwę, całkowicie...

    Producent: Roca, Seria: Inspira, Gwarancja: 5 lat,

    1 765,00 zł Cena 2 171,00 zł
    Dostępne na magazynie
  2. Roca Inspira In-Wash Miska WC wisząca myjąca biała
    Ekstra -5% z kodem:
    #Roca5

    Roca Inspira In-Wash Miska WC wisząca myjąca biała

    Ocena:

    numer katalogowy: A803060001

    Toaleta myjąca podwieszana Rimless. W komplecie deska z funkcją mycia i suszenia. Wymagane przyłącze zimnej wody oraz przyłącze prądu. Rekomendowany stelaż Duplo WC Smart A890090800.  Funkcje higieny intymnej:...

    Producent: Roca, Seria: Inspira, Gwarancja: 2 lata,

    9 501,00 zł Cena 11 685,00 zł
    Dostępne na magazynie
  3. Ideal Standard Tesi Miska wisząca WC

    Ideal Standard Tesi Miska wisząca WC

    Ocena:

    numer katalogowy: T007801

    Wisząca miska toaletowa, wymiary miski 365x535x335mm. Miska z rantem. Toaleta z krytymi mocowaniami zestaw montażowy w komplecie

    Producent: Ideal Standard, Seria: Tesi, Gwarancja: 2 lata,

    838,00 zł Cena 1 164,00 zł
    Dostępne na magazynie
  4. Ideal Standard Tesi Miska wisząca WC Aquablade

    Ideal Standard Tesi Miska wisząca WC Aquablade

    Ocena:

    numer katalogowy: T007901

    Miska wisząca marki Ideal Standard. Miska z systemem spłukiwania w nowej technologii AquaBlade, zapewniającej najwyższą skuteczność spłukiwania i wyjątkowy design. Do skompletowania ze zwykłą lub wolnoopadającą deską...

    Producent: Ideal Standard, Gwarancja: 2 lata,

    1 102,00 zł Cena 1 531,00 zł
    Dostępne na magazynie
  5. Roca Gap Miska Wisząca Rimless+Desk.Slim
    Ekstra -5% z kodem:
    #Roca5

    Roca Gap Miska Wisząca Rimless+Desk.Slim

    Ocena:

    numer katalogowy: A34H470000

    - Producent: ROCA - Seria: GAP - Kod produktu: A34H470000 - Typ: miska + deska slim wolnoopadająca - Kolor biały   Miska WC podwieszana Rimless  - Miska przystosowana do spłukiwania 2/4l, 3/4,5l oraz 3/6l -...

    Producent: Roca, Seria: Gap, Gwarancja: 2 lata,

    1 450,00 zł Cena 1 784,00 zł
    Dostępne na magazynie
  6. Grohe Euro Ceramic miska WC wisząca bez kołnierza biała 49 cm

    Grohe Euro Ceramic miska WC wisząca bez kołnierza biała 49 cm

    Ocena:

    numer katalogowy: 39206000

    Producent: Grohe, Seria: Eventa, Gwarancja: 2 lata, Producent/podmiot odpowiedzialny: Grohe AG
    Adres: Feldmühleplatz 15,
    40545 Düsseldorf , Niemcy
    Telefon:
    Email: info@grohe.com

    1 161,00 zł Cena 1 365,00 zł
    Dostępne na magazynie
  7. Kersan Flo Spłuczka WC do kompaktu 36x13,5 cm biała

    Kersan Flo Spłuczka WC do kompaktu 36x13,5 cm biała

    Ocena:

    numer katalogowy: 3181

    Kerasan Spłuczka WC do Kompaktu 36x13,5 cm biała 318101 Kolor: BiałyIstnieje możliwość zamówienia w kolorze biały mat.Informacje dostępne u obsługi sklepu.Wymiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 36 cmDługość: 13,5...

    Producent: Kerasan, Seria: Flo, Gwarancja: 2 lata,

    753,00 zł Cena 1 075,00 zł
    Dostępne na magazynie
  8. Duravit Durastyle Miska wisząca Rimless

    Duravit Durastyle Miska wisząca Rimless

    Ocena:

    numer katalogowy: 2551090000

    Miska WC wisząca, rimless bez rantu spłukującego, lejowa, mocowanie Durafix w komplecie. Wymiar: 370 x 540 mm

    Producent: Duravit, Seria: Durastyle, Gwarancja: 2 lata,

    1 920,00 zł Cena 2 667,00 zł
    Dostępne na magazynie
  9. Villeroy & Boch Subway 2.0 ViFresh muszla wisząca

    Villeroy & Boch Subway 2.0 ViFresh muszla wisząca

    Ocena:

    numer katalogowy: 5614A101

    DirectFlush technologia bezkołnierzowa ułatwia utrzymanie miski w czystości z technologią ViFresh, posiada 2 koszyki (1 na kostkę toaletową, 1 na żel do WC) i 2 przykrywki (1x biała, 1x chromowana) Możliiwość...

    Producent: Villeroy & Boch, Seria: Subway 2.0,

    2 237,00 zł Cena 3 290,00 zł
    Dostępne na magazynie
  10. Laufen Pro A Miska WC wisząca + deska wolnoopadająca Slim

    Laufen Pro A Miska WC wisząca + deska wolnoopadająca Slim

    Ocena:

    numer katalogowy: H8669560000001

    Miska WC wisząca z deską wolnoopadającą. Wymiary: 36x53x34 cm - zgodna z systemem spłukiwania 4.5/3 l. - pełne szkliwienie powierzchni mających kontakt z wodą - bez...

    Producent: Laufen, Seria: Pro A, Gwarancja: 2 lata,

    1 525,00 zł Cena 1 907,00 zł
    Dostępne na magazynie
  11. Roca Inspira Round Miska WC Rimless Compact
    Ekstra -5% z kodem:
    #Roca5

    Roca Inspira Round Miska WC Rimless Compact

    Ocena:

    numer katalogowy: A346528000

    ROCA Inspira Miska WC podwieszana Rimless Round Compacto  Długość: 370 mm Szerokość: 480 mm Wysokość: 440 mm Kształt: Zaokrąglona Miska WC kompaktowa Rodzaj kołnierza: Rimless Rodzaj odpływu: Poziomy Sposób...

    Producent: Roca, Seria: Inspira, Gwarancja: 2 lata,

    1 535,00 zł Cena 1 888,00 zł
    Dostępne na magazynie
  12. Grohe Euro Ceramic Miska WC wisząca

    Grohe Euro Ceramic Miska WC wisząca

    Ocena:

    numer katalogowy: 39328000

    Podwieszana miska WC bez wewnętrznego kołnierza co ułatwia czyszczenie.- Montaż: Ścienny- Wymiary: 54 x 37,4 x 36,1 cm- Odpływ: Poziomy- Triple Vortex - potrójne spłukiwanie- Objętość spłukiwania: 5/3 l- Ukryte...

    Producent: Grohe, Seria: Atlas, Gwarancja: 2 lata, Producent/podmiot odpowiedzialny: Grohe AG
    Adres: Feldmühleplatz 15,
    40545 Düsseldorf , Niemcy
    Telefon:
    Email: info@grohe.com

    1 276,00 zł Cena 1 501,00 zł
    Dostępne na magazynie
  13. Duravit DuraStyle miska WC Rimless z deską myjącą SensoWash Slim białą

    Duravit DuraStyle miska WC Rimless z deską myjącą SensoWash Slim białą

    Ocena:

    numer katalogowy: 631001002004300

    Opis produktu Duravit DuraStyle miska WC Rimless z deską myjącą SensoWash Slim białą 631001002004300 Duravit DuraStyle miska WC wisząca Rimless biała (2542590000) szerokość: 37,6 cm długość: 62 cm wysokość:...

    Producent: Duravit, Seria: Durastyle, Gwarancja: 2 lata,

    9 023,00 zł Cena 12 532,00 zł
    Dostępne na magazynie
  14. Duravit Me by Philippe Starck wc wiszące + deska myjąca

    Duravit Me by Philippe Starck wc wiszące + deska myjąca

    Ocena:

    numer katalogowy: 631000002004300

    Opis zestawu Duravit SensoWash Slim miska WC Rimless wisząca z deską sedesową myjącą biała 631000002004300 1. Miska toaletowa Duravit Rimless® 2529590000 szerokość: 37,3 cm długość: 57 cm wisząca bez rantu...

    Producent: Duravit, Seria: Me by Philippe Starck, Gwarancja: 2 lata,

    8 750,00 zł Cena 12 154,00 zł
    Dostępne na magazynie
  15. Duravit Me by Philippe Starck muszla podwieszana Rimless z deską wolnoopadającą

    Duravit Me by Philippe Starck muszla podwieszana Rimless z deską wolnoopadającą

    Ocena:

    numer katalogowy: 45290900A1

    Opis produktu Duravit ME by Starck miska WC Rimless wisząca z deską wolnoopadającą białą 45290900A1 - waga zestawu: 28,1 kg  kolor: biały 1. Miska toaletowa wisząca Duravit Rimless 2529090000   bez rantu...

    Producent: Duravit, Seria: Me by Philippe Starck, Gwarancja: 60 miesięcy,

    2 823,00 zł Cena 3 920,00 zł
    Dostępne na magazynie
  16. Retro Miska stojąca odpływ poziomy

    Retro Miska stojąca odpływ poziomy

    Ocena:

    numer katalogowy: 1011

    Miska WC do kompletowania z deską , dolnopłukiem lub górnopłukiem.

    Producent: Kerasan, Seria: Retro, Gwarancja: 2 lata,

    1 295,00 zł Cena 1 850,00 zł
    Dostępne na magazynie
  17. Axel Doto Muszla Pure-Rim 54,5 cm podwieszna z deską wolnoopadającą

    Axel Doto Muszla Pure-Rim 54,5 cm podwieszna z deską wolnoopadającą

    Ocena:

    numer katalogowy: CEEX.1404.545.WH

    Klasyczny kształt Miski WC Doto Pure-Rim świetne komponuje się w każdej łazience. Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski...

    Producent: Axel, Seria: Doto, Gwarancja: 2 lata, Producent/podmiot odpowiedzialny: Excellent S.A.
    Adres: Podłęże 662,
    32-003 Podłęże, Polska
    Telefon: (+48) 12 385 84 87
    Email: bezpieczenstwoproduktow@excellent.com.pl

    1 250,00 zł
    Dostępne na magazynie
  18. Axel Doto Pure-rim Muszla podwieszna 48cm z deską wolnoopadającą

    Axel Doto Pure-rim Muszla podwieszna 48cm z deską wolnoopadającą

    Ocena:

    numer katalogowy: CEEX.1404.485.WH

    Klasyczny kształt Miski WC Doto Pure-Rim świetne komponuje się w każdej łazience. Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej...

    Producent: Axel, Seria: Doto, Gwarancja: 2 lata, Producent/podmiot odpowiedzialny: Excellent S.A.
    Adres: Podłęże 662,
    32-003 Podłęże, Polska
    Telefon: (+48) 12 385 84 87
    Email: bezpieczenstwoproduktow@excellent.com.pl

    1 250,00 zł
    Dostępne na magazynie
  19. Roca Inspira Round muszla wc stojąca Rimless
    Ekstra -5% z kodem:
    #Roca5

    Roca Inspira Round muszla wc stojąca Rimless

    Ocena:

    numer katalogowy: A347526000

    Inspira Miska WC stojąca miska WC bez kołnierza odpływ podwójny przystosowana do spłukiwania 4/2, 4,5/3 oraz 6/3L zestaw mocujący do posadzki i kolano odpływowe w komplecie sposób instalacji: montaż...

    Producent: Roca, Seria: Inspira, Gwarancja: 5 lat,

    1 625,00 zł Cena 1 999,00 zł
    Dostępne na magazynie
  20. Roca Inspira Square Rimless muszla podwieszana
    Ekstra -5% z kodem:
    #Roca5

    Roca Inspira Square Rimless muszla podwieszana

    Ocena:

    numer katalogowy: A346537000

    Inspira Miska WC podwieszana Rimless Square długość: 370 mm szerokość: 560 mm wysokość: 440 mm kształt: kwadratowa rodzaj kołnierza: rimless rodzaj odpływu: poziomy sposób montażu: na stelażu / do...

    Producent: Roca, Seria: Inspira, Gwarancja: 5 lat,

    1 625,00 zł Cena 1 999,00 zł
    Dostępne na magazynie
Producent
Seria
Kształt wc
Typ WC
Wersja odpływu muszli
Kolor ceramiki
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Kołnierz wewnętrzny
W zestawie
Styl
Cena

Produkty 161-180 z 480

Widok:
Lista Siatka
megalazienki.pl © 2017-2026 Przelewy24