numer katalogowy: A2358K0000
Dodałeś do koszyka
Niezbędne dodatki:
Opis
Contesa 170x70
To seria, która się nie starzeje i nieustająco cieszy popularnością. A wszystko przez nutę kobiecości w połączeniu z przemyślanym wykończeniem. Wyrafinowane linie, gdzie funkcjonalność i elegancja idą w parze.
Długość wewnętrzna (mm): 1525
Kształt: Prostokątna
Liczba osób: 1
Materiał: Stal
Odpływ: Brak
Pojemność wody (l): 185
Sposób instalacji: Bez nóg, bez stelaża
Sposób montażu: Do zabudowy
Szerokość wewnętrzna (mm): 575
Uziemienie
Wysokość wewnętrzna (mm): 400
Dane techniczne
| Seria | Contesta |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata Gwarancja PDF |
| Rozmiar wanny | 170 x 70 cm |
| Długość wanny | 170 cm |
| Szerokość wanny | 70 cm |
| Rodzaj materiału | Stal |
| Typ montażu wanny | do zabudowy |
| Typ wanny | Prostokątne |
| Hydromasaż | Nie |
Produkty Dedykowane
Zapytaj o dostępność
153,00 zł
Cena
191,00 zł
Zapytaj o dostępność
467,00 zł
Dostępne na magazynie
504,00 zł
Produkty z serii
Dostępne na magazynie
891,00 zł
Cena
1 095,00 zł
Dostępne na magazynie
891,00 zł
Cena
1 095,00 zł
Dostępne na magazynie
170,00 zł
Cena
209,00 zł
Dostępne na magazynie
700,00 zł
Cena
861,00 zł
Dostępne na magazynie
720,00 zł
Cena
886,00 zł
Dostępne na magazynie
740,00 zł
Cena
910,00 zł
Opinie
Napisz własną recenzję
Klienci kupili również
Porównaj produkty:



